Ranieri: to było fantastyczne spotkanie
Wypowiedzi

Po przekonującym zwycięstwie Leicester nad Burnley 3:0, Claudio Ranieri pochwalił swoją drużynę za pełną kontrolę w tym spotkaniu, oraz za bardzo dobry występ swoich graczy, którzy pewnie pokonali sobotniego rywala. Trener jest pewien, że wiary w siebie dodało środowe zwycięstwo z Club Brugge.

Ranieri chwali drużynę

Po pięciu kolejkach Premier League drużyna Leicester ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, wczorajsza wygrana i ta środowa w Lidze Mistrzów pokazuje że drużyna powoli się rozkręca, a dodatkowo cieszy że we wczorajszym meczu dwukrotnie na listę strzelców wpisał się nowy napastnik pozyskany ze Sportingu Lizbona, a więc Islam Slimani. Dodatkowo cieszy, że dotychczasowy bramkostrzelny Jamie Vardy powoli odnajduje się wspólnie ze Slimanim, dzięki czemu ta dwójka już niebawem będzie postrachem wszystkich drużyn w lidze angielskiej.

Ranieri: ważne zwycięstwo nad Burnley

To było ważne zwycięstwo, wygrana pozwoliła wrócić nam w górną część tabeli. W środę wygraliśmy swoje pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów, a teraz odnieśliśmy wygraną w lidze. Ta wygrana przesunie nas w górę tabeli. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie z drużyną, która była dobrze poukładana na boisku. Spotkanie od pierwszych minut było trudne, jednak znaleźliśmy odpowiednią drogę do zdobycia goli. Dobrze, że w drugiej połowie szybko podwyższyliśmy wynik, co ułatwiło nam zadanie w osiągnięciu tej wygranej. Mieliśmy kontrolę nad meczem, pokazaliśmy naszą dobrą grę, mamy zamiar ją nadal kontynuować.