Vardy zdobywa premierowego, pięknego gola dla Anglii
Aktualności

Jamie Vardy zdobył swojego premierowego gola dla Reprezentacji Anglii i to przepięknego gola w meczu przeciwko Niemcom, w którym Anglia wygrała 3:2. Dla Vardego było to pierwsze trafienie dla Reprezentacji, dodatkowo był to miły akcent dla Lisów, gdyż ostatni zawodnik Leicester który zdobył gola dla Anglii, zdobył go ponad 30 lat temu.

Jamie Vardy zdobywa pierwszego gola dla Anglii

Podczas sobotniego meczu Niemcy – Anglia do 60 minuty to Niemcy prowadzili 2:0 jednak najpierw Kane zdobył kontaktowego gola w 61 minucie a w 74 minucie wyrównał Jamie Vardy. Nie dość że było to pierwsze trafienie dla napastnika Lisów to jeszcze zamurowało wielu kibiców, piłkę zagrał Clyne w pole karne a tam pięknym strzałem piętą popisał się Vardy, bramkę zamieściliśmy poniżej, aby kibice Lisów delektowali się tym przepięknym trafieniem.

Vardy strzela gola przeciwko Niemcom

Jamie Vardy podczas sobotniego spotkania Anglii z Niemcami pojawił się na boisku w 71 minucie i potrzebował tylko trzech minut aby wpisać się na listę strzelców, jest to na pewno duży pozytyw w stronę gracza Lisów, który swoją postawą pracuję na udział w Mistrzostwach Europy we Francji. Miejmy nadzieję, że ta bramka dodatkowo jeszcze bardziej podniesie morale gracza, który po powrocie do Leicester ponownie zaczyna strzelać bramki jak na zawołanie, szczególnie że do końca sezonu pozostało już tylko 7 kolejek.