Aktualności Mecze

Leicester wygrywa po bardzo trudnym spotkaniu z Southampton!

Leicester wygrywa wynikiem 3:2 z Southampton. Wszystko dzięki bramce Maguire, który umieścił piłkę w bramce, w 92 minucie spotkania! Lisy tym samym mają już na koncie 2 wygrane w przeciągu 3 kolejek Premier League!

Mecz z Southampton z pewnością będzie należeć do jednego z ciekawszych, albowiem kibice którzy trzymali do samego końca kciuki za Leicester City, mieli co świętować!

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek, dlatego też spotkanie nie klarowało się na atrakcyjne. Druga połowa zmieniła jednak oblicze całego meczu, albowiem Bertrand umieścił piłkę w bramce Leicester już w 52 minucie. Goście jednak nie poddali się i podjęli wyzwanie odrobienia wyniku, wyrównując już w 56 minucie meczu – do bramki trafił Gray.

Na kolejną bramkę Leicesteru musieliśmy czekać aż do 92 minuty, w której piłkę w siatce Southampton umieścił Maguire. Tym samym nasza drużyna zyskuje cenne 3 punkty w Premier League!

Więcej na temat tego spotkania, a także pozostałych meczy w Premier League na stronie betonline.net.pl