Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Aktualności Mecze

W sobotę Leicester City wraca do gry!

Gdzie zagrają Lisy? Pierwszy mecz wyjazdowy w ramach Premier League przypada na trudnym wyjeździe w Watford. Aktualnie znajdujące się na trzecim miejscu tabeli Leicester City będzie musiało pokazać wysoki poziom już na początku wznowienia rozgrywek Premier League.

Mecz zacznie się o godzinie 13:30 na stadionie przy Vicarage Road. Spodziewamy się zaciętego spotkania w którym obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa. Gospodarze zajmują aktualnie 17 miejsce w tabeli i bronią się przed spadkiem. Będą więc w pełni zdeterminowani aby wygrać spotkanie na swoim obiekcie, który jest im doskonale znany.

Ostatni mecz między oboma drużynami wygrało Leicester wynikiem 2:0. Było to jednak spotkanie w którym „Lisy” grały w roli gospodarza. Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie na wyjeździe, wygrało je Watford po zaciętym meczu w którym padł wynik 2:1 dla gospodarzy.

Czy w sobotę możemy spodziewać się podobnego scenariusza? Bardzo możliwe, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, iż obie drużyny będą osłabione po powrocie związanym z koronawirusem.

Czy i gdzie mogę obstawić to spotkanie?

Naturalnie mecz Watfordu z Leicester City będzie możliwy do obstawiania u Polskich, legalnych bukmacherów. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniej, legalnej instytucji do gry, sprawdź ranking legalnych bukmacherów dzięki któremu dowiesz się, jakie oferty i kursy proponują aktualni, legalni gracze na rynku.