Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Stroje Leicester City na sezon 2016/2017
Aktualności

Stroje Leicester City na sezon 2016/2017

Leicester City zaprezentował nowe stroje na sezon 2016/2017, które zostały wykonane przez firmę Puma, nowe koszulki domowe posiadają pierwszy raz w historii klubu złote logo Premier League, zarezerwowane dla Mistrzów Anglii, a jak już wiadomo od kilku dni właśnie Lisy są obecnymi mistrzami Anglii.

Leicester City prezentuje nowe stroje

Dokładnie 6 maja, Leicester City i oficjalny producent strojów Lisów, firma Puma oficjalnie zaprezentowały nową koszulkę domową Leicester na kolejny sezon. Głównie zmiany, to nowe wykończenie kołnierza, tym razem jest to tradycyjny kołnierzy, w obecnym sezonie nie występował on w ogóle. Na nowej koszulce pojawiły się złote wstawki w tym logo Premier League, również znaczek producenta a więc logo Puma również nabrało koloru złotego z dotychczasowego białego. Koszulki nie mają już jednolitego koloru niebieskiego, nowa koszulka ma na sobie dwa odcienie niebieskiego, są to pasy pionowe.

leicester city kits 2016-2017

leicester city kits 2016-2017_1

leicester city kits 2016-2017_3

leicester city kits 2016-2017_2

Wes Morgan o nowych strojach Leicester

To fantastyczny nowy zestaw, to świetne połączenie kolorów, stroje mają dobry system wentylacji co jest bardzo dużym plusem. Nowe drobne poprawki i akcenty koloru złotego sprawiają, że nowe zmiany spowodowały wydanie fantastycznej koszulki. To fajne uczucie gdy kibice noszą stroje Leicester, gdy gramy mecz a na trybunach jest mnóstwo koszulek drużynowych, to sprawia że kibice są faktycznie tym dwunastym graczem.