Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Pozostałe

Czy Belgia poradzi sobie z Francją?

W dniu dzisiejszym dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy drużynami narodowymi Belgii i Francji. Mecz odbędzie się we Włoszech, dlatego dla obu drużyn będzie to rozgrywka na neutralnym boisku. Która z drużyn poradzi sobie lepiej podczas tego spotkania?

Francja do tego meczu przystępuje jako równy z równym. Bukmacherzy są dość powściągliwi od tego, aby oceniać faworyta tego spotkania. O dziwo celują w wynik remisowy, który jednak otworzy nam drogę do dogrywki w tym spotkaniu. Mówimy bowiem o spotkaniu, które jest o stawkę finału Ligi Narodów UEFA.

Patrząc jednak na drużyny na papierze, to Francja powinna być znaczącym faworytem tego spotkania. W drużynie Francji drzemie bowiem wielki ofensywny potencjał. Jednak Belgia jak zwykle udowadnia swoją siłę na boisku poprzez ambicję i stabilność w drużynie. Bardzo możliwe, że dziś będziemy kolejny raz świadkami solidności drużyny Belgii. Jednak indywidualne akcje Francji i osobowości piłkarskie mogą przeważyć o końcowym wyniku.

Nowy bukmacher i jego oferta

Jeśli chcielibyśmy typować to spotkanie, nowy bukmacher i jego legalna oferta bukmacherska jest dziś dostępna bez problemu. Pamiętajmy jednak, że obstawianie jest wyłącznie możliwe wśród osób pełnoletnich i jedynie u legalnych bukmacherów w Polsce!