Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Mecze

Dziś wielki mecz z Arsenalem!

Jeśli poszukujemy dziś interesujących spotkań, z pewnością musimy zameldować się na stadionie Leicester o godzinie 13:30. O tej godzinie rozpoczyna się bowiem bardzo ciekawa potyczka z Arsenalem, czyli drużyną, która jest jak najbardziej do ogrania w aktualnej formie. Skutkiem tego, Leicester powinno dziś powalczyć o pełne 3 punkty na własnym boisku!

Co tam słychać w Arsenalu?

Arsenal pomimo ostatnich wygranych nadal jest daleki od swojej topowej formy. Dzięki temu dzisiejszy mecz dla lisów wydaje się być bardzo optymistyczny. Oczywiście wszystkie oczy znów zwrócą się na naszego napastnika, czyli Jamie Vardyego, który będzie miał swoje okazje w tym spotkaniu. Cała drużyna Leicester wydaje się być zmotywowana, albowiem to nasi kibice poniosą dziś drużynę miejmy nadzieję do pełnego zwycięstwa w tym spotkaniu!

Legalni bukmacherzy i ich oferta

Jeśli chcemy obstawić to spotkanie legalnie, wystarczy znaleźć listę legalnych bukmacherów. Znajduje się ona pod adresem internetowym https://typuje.pl/bukmacherzy i tam możemy znaleźć wszystkie szczegóły i informacje.

Legalne obstawianie w Polsce jest możliwe od 18 roku życia!