Home Mecze Jutro hitowe spotkanie Leicester – Arsenal

Jutro hitowe spotkanie Leicester – Arsenal

0
0
85

Czy jednak będzie to hitowe spotkanie dla naszej drużyny, dowiemy się dopiero jutro, o godzinie 13:00. W dobie kontuzji, które posiada Leicester, szanse ze słabym w tym sezonie Arsenałem wydają się wyrównane.

Leicester ma jednak czym się martwić przed jutrzejszym spotkaniem. Kilka braków kadrowych, czyli brak takich nazwisk jak James Justin, Maddison, Morgan, Perez, Praet a także niepewny występ Fofana zdecydowanie nie pomaga naszemu zespołowi. Co więcej, w ekipie przyjezdnej będzie jedynie brakować Holdinga w składzie. Niemniej jednak Lisy muszą jutro wykazać charakter i pchać grę do przodu.

Arsenal zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli. Zespół gra zdecydowanie poniżej oczekiwań i jest to idealna okazja do tego, aby wyrwać 3 punkty na własnym boisku. Tym bardziej w momencie, gdy Arsenal w czwartek grał bardzo trudny mecz w ramach LE, który wygrał wynikiem 3:2 po ciężkim boju z Portugalskim zespołem. Drużyna przyjezdna będzie więc z pewnością osłabiona po ciężkim meczu.

Typowanie tego spotkania

Pamiętajmy, że jak zwykle możemy to spotkanie typować u legalnych bukmacherów. Według naszej skromnej opinii, Leicester jutro powinien zgarnąć 3 punkty, choć łatwo nie będzie.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda obstawianie meczy online w sposób legalny, skorzystaj z powyższego linka. Tam znajdziesz wszystko!

Dodaj komentarz