Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Pozostałe

Wampirzy lifting – zabieg z własnej krwi

Wampirzy lifting robi prawdziwą furorę. Z czym dokładnie mamy do czynienia? Sprawdzamy!

Czym jest wampirzy lifting?

Wampirzy lifting to nic innego jak zabieg, który polega na wstrzykiwaniu pacjentom ich własnej krwi, a dokładniej mówiąc pozyskiwanego z niej osocza bogatopłytkowego, które jest bogate w peptydy i sprawia, że tkanki skóry są pobudzane do odnowy biologicznej. Celem tego zabiegu jest wypełnienie zmarszczek, a więc zachowanie jak najdłużej nienagannego wyglądu.

Dla kogo wampirzy lifting?

Na pewno mamy do czynienia z zabiegiem, który pozwala niwelować zmarszczki, więc będzie to zabieg dla każdego, kto chce się ich skutecznie pozbyć. Choć zmarszczek możemy pozbyć się również na wiele innych sposobów, to wampirzy lifting często okazuje się najbezpieczniejszym i najchętniej wybieramy zabiegiem.

Wszystko dlatego, że preparat powstały z własnej krwi nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej, czego nie można powiedzieć o botoksie, czy innych preparatach.

Wampirzy lifting – efekty

Jest to zdecydowanie ta rubryka, która przyciąga najwięcej kobiet. Wampirzy lifting posiada kilka bardzo zauważalnych efektów, do których śmiało można zaliczyć rewitalizację skóry (głównie widoczna jest w okolicach oczu oraz szyi), kolejnym aspektem jest wygładzenie zmarszczek oraz fałd na naszej skórze.

Innymi efektami może być wyraźna poprawa napięcia skóry, zniwelowanie blizn potrądzikowych, zahamowanie łysienia a także szybsze gojenie ran po uprzednich zabiegach laserowych.