Leicester przegrywa z Arsenalem Londyn 2:5
Aktualności

Po sześciu kolejkach bez porażki, Leicester City przegrał swój pierwszy mecz w tym sezonie, na King Power Stadium kibice obejrzeli wspaniały mecz w którym ostatecznie Leicester przegrał z Arsenalem Londyn 2:5, hat-trick dla gości zaliczył Alexis Sanchez, który z wyniku 1:1 dla Lisów zmienił wynik na 1:4 dla Arsenalu, później wynik zmienił się jedynie na 2:5.

Ponad 32 tysięcy kibiców zebranych na King Power Stadium zobaczyli koncert strzelecki, pierwszego gola zobaczyliśmy w 13 minucie kiedy to Vardy dał prowadzenie Lisom, gola wyrównującego w 33 minucie zdobył Walcott, później rozpoczął się indywidualny koncert Sancheza, który przebudził się w tym sezonie, dla Nas nie było to zbyt dobrze przebudzenie, szczególnie że trzy gole z rzędu Sancheza sprowadziły Lisów na ziemie. Przy wyniki 1:4 dla Arsenalu, Lisy nie poddały się i walczyły, jednak gol Vardego na 2:4 nic nie zmienił, szczególnie że minutę później Giroud ponownie wyprowadził drużynę z Londynu na trzy bramkowe prowadzenie.

Cóż możemy powiedzieć, pierwsza porażka Lisów prędzej czy później musiała się zdarzyć, ale sześć spotkań bez porażki na pewno Nas cieszy. Teraz Leicester czeka na kolejne spotkanie, już 3 października Leicester zagra na wyjeździe z Norwich City.

Leicester City – Arsenal Londyn 2:5 (1:2)