Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Nowe stroje wyjazdowe Leicester City
Aktualności

Nowe stroje wyjazdowe Leicester City

Leicester City zaprezentował nowe stroje wyjazdowe na sezon 2016/2017, które przyjmują nowe czerwone barwy których do tej pory Lisy nie nosiły na sobie, czerwień ma oznaczać waleczność klubu z King Power Stadium. Do tej pory wyjazdowe stroje Leicester miały kolor czarno-szary, jednak nowe stroje na pewno powinny się spodobać.

Poważna zmiana strojów Leicester City

Po tym jak Leicester City po raz pierwszy w historii zapewnił sobie tytuł Anglii, kibice jakiś czas temu zobaczyli nowe stroje domowe, który miały akcent mistrza w postaci złotego loga ligi, tym razem klub zaprezentował stroje wyjazdowe, który zupełnie różnią się od tych starych, przede wszystkim kolorystyką, klub zamienił czarne stroje wyjazdowe na czerwone, oznaczające wielką walkę drużyny.

Nowe stroje wyjazdowe Leicester City 2017

Wes Morgan chwali zmiany strojów

Zestaw wygląda fantastycznie, to fantastyczny projekt strojów, jestem pewien, że kibice będą zachwyceni. Kiedy jedziesz na mecz wyjazdowy i widzisz kibiców w strojach klubowych to jest fantastyczne uczucie dla nas zawodników.

Po raz kolejny na strojach znajduje się logo producenta a więc logo firmy Puma, która podziękowała za dotychczasową współprace i możliwość zapewnienia strojów dla drużyny, która zdobyła mistrzostwo Anglii.

Dyrektor generalny Puma, Paul Spencer po prezentacji strojów dodał: „Osiągnięcie Leicester City w sezonie 2015/2016 byłą niezwykłe. Talent, zaangażowanie i praca zespołowa pokazał wspaniały przykład dla świata piłki”.