Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Andrej Kramarić zawodnikiem Hoffenheim
Aktualności

Andrej Kramarić zawodnikiem Hoffenheim

Andrej Kramarić po zakończeniu okresu wypożyczenia w niemieckim TSG 1899 Hoffenheim, przeniósł się do tej drużyny na stałe opuszczając tym samym Leicester City, do którego przenosił się na początku stycznia 2015 z HNK Rijeka. Kwoty transferu nie ujawniono, chociaż niektóre źródła podają że może to być kwota 5 milionów euro.

Andrej Kramarić niewypałem Leicester City

Andrej Kramarić to zawodnik który śmiało można uznać za piłkarski niewypał Leicester City, drużyna z King Power Stadium zapłaciła na początku 2015 roku aż 9 milionów euro, mimo wysokiej kwoty Anrej rozegrał zaledwie 20 spotkań w których zdobył tylko 4 gole, co na pewno nie pomogło w odnalezieniu się w Leicester City. To jednak udało się zawodnikowi w niemieckim Hoffenheim do którego został wypożyczony na początku 2016 roku. Trener Hoffenheim bardzo chwalił Kramarica, który dobrze zgrał się z nową drużyną, która odwdzięczyła mu się za to i wykupiła go z Leicester.

Andrej Kramarić z Hoffenheim podpisał kontrakt aż do czerwca 2020 roku, taka pewność nowej drużyny może być spowodowana dosyć dobrą formą chorwata, który w 15 meczach zdobył 5 goli i zaliczył 4 asysty. Leicester City podziękował za wspólną współpracę oraz życzył wielu sukcesów swojemu byłemu graczowi.

TSG 1899 Hoffenheim do którego był wypożyczony Kramaric walczyło o utrzymanie w Bundeslidze co drużynie się udało, dlatego też przyszły sezon będzie dla Kramarica dobrą szansą na kolejne gole na boisku.