Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Ranieri chwali charakter drużyny
Aktualności

Ranieri chwali charakter drużyny

Claudio Ranieri pochwalił charakter jego drużyny, którz natychmiastowo odpowiedziała na stratę gola, dzięki czemu Lisy są nadal nie pokonane w Premier League. Wydawało się że Tottenham może odebrać punkty Leicesterowi, jednak Riyad Mahrez szybko sprowadził gości na ziemię, wyrównując wynik.

Całe spotkanie było wyrównane, jednak to Tottenham pierwszy wyszedł na prowadzenie, na szczęście Lisy pokazały charakter i zaledwie 25 sekund po stracie gola wyrównali. Trener Leicesteru dodał, że jego drużyna jak najbardziej zasłużyła na ten punkt, dzięki czemu po tym meczu zajmowała pozycję lidera Premier League.

Ranieri dodał również: „Jestem bardzo szczęśliwy, rozegraliśmy to spotkanie bardzo dobrze od strony taktycznej. Zawsze chcemy dawać z siebie wszystko, nieważne czy drużyna jest silniejsza czy też nie. Byłem bardzo szczęśliwy po tym jak gracze szybko zareagowali na stratę gola. Jeden błąd mógł odebrać nam punkty, jednak wywalczyliśmy cenny punkt. Nasi kibice są fantastycznie, dziękując Mahrezowi za wyrównanie. Chcę aby moi gracze, w każdym meczu grali z pasją i sercem a to wszystko sprawi, że będziemy osiągać korzystne wyniki”.