Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Ranieri: nie rozmawiamy o tytule Leicester
Wypowiedzi

Ranieri: nie rozmawiamy o tytule Leicester

Claudio Ranieri w jednej z rozmów stwierdził, że nie ma żadnych rozmów na temat tytułu mistrza dla Leicester a On sam zamierza teraz wyjechać do Rzymu na czas spotkań reprezentacyjnych aby spędzić czas z rodziną i odpocząć po ostatnich trudnych meczach jego drużyny.

Po ostatnich dobrych spotkaniach Leicester przyszła pora na odpoczynek, w międzyczasie zobaczymy spotkania towarzyskie reprezentacyjne a menadżer Lisów ten czas chce spędzić we Włoszech oraz jak stwierdził, może obejrzy kilka meczów w wolnej chwili.

Ranieri wyjeżdża na odpoczynek do Włoch

Teraz jadę do Włoch. Jadę do rodziny, może pojadę obejrzeć mecze, ale tego nie jestem pewien, głównym celem wyjazdu jest na pewno rodzina. Odnośnie naszej walki o tytuł, ja jak i cała drużyna nie rozmawiamy na ten temat, rozmawiamy zawsze o ostatnim spotkaniu i o zbliżającym się, nie wybiegamy dalej w przyszłość. Naszym celem zawsze jest następne spotkanie dzięki czemu gracze mogą być w pełni skupieni i skoncentrowani na najbliższym rywalu. Wiadomo że możemy wygrać czy też przegrać ale najważniejsze że gramy jak najlepiej potrafimy.

Nie tylko Ranieri będzie miał szansę na odpoczynek, odpoczną również gracze, który do swoich reprezentacji nie zostali powołani, szczególnie że kolejne spotkanie ligowe zawodnicy rozegrają 3 kwietnia. Do tego czasu, również kibice będą mogli odpocząć od emocjonujących spotkań Premier League.