Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Wes Morgan negocjuje nowy kontrakt z Leicester
Aktualności

Wes Morgan negocjuje nowy kontrakt z Leicester

Kapitan Leicester City, Wes Morgan prowadzi zaawansowane rozmowy z klubem na temat nowego kontraktu, tak donosi serwis ESPN FC, według tego serwisu 32-letni Morgan już niebawem powinien podpisać nowy kontrakt z obecnym klubem, obecna umowa gracza wygasa w czerwcu 2017 roku.

Wes Morgan negocjuje kontrakt

Wes Morgan który trafił do Leicester City w styczniu 2012 roku stał się ważną postacią w obronie Lisów, dodatkowo pełniący funkcję kapitana Wes daje spokój swoim doświadczeniem. Teraz przyszła pora usiąść do rozmów na temat nowego kontraktu, gdyż ostatni który zawodnik podpisał w 2014 roku wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Według ESPN FC rozmowy pomiędzy Morganem a klubem Leicester są już zaawansowane i możliwe że już w najbliższych dniach zostanie ogłoszona informacja o tym że Morgan przedłużył kontrakt z klubem, co na pewno zadowoli wszystkich kibiców Lisów.

Wes Morgan pewniakiem u Ranieriego

W obecnym sezonie Wes Morgan jest pewniakiem w składzie Claudio Ranieriego, zawodnik zagrał we wszystkich 31 spotkaniach Premier League, spędzając łącznie na boisku 2790 minut a więc zawodnik zagrał wszystkie te spotkania bez konieczności schodzenia z boiska.