Home Wypowiedzi Ranieri oczekuje zdecydowanej walki przeciwko Norwich

Ranieri oczekuje zdecydowanej walki przeciwko Norwich

0
0
123
Ranieri oczekuje zdecydowanej walki przeciwko Norwich

Claudio Ranieri oczekuje że jego gracze zagrają pewną piłkę w spotkaniu przeciwko Norwich, trener Lisów nie chce już więcej widzieć tak słabej końcówki, po której drużyna Leicester straciła gola w meczu z Arsenalem Londyn i ostatecznie przegrała to spotkanie.

Trener Lisów, dał jasno do zrozumienia że oczekuje od swoich graczy pełnego spotkania w którym gracze będę w pełni skoncentrowani i będą w stanie wygrać spotkanie. Trener zaznaczył, że sobotnie spotkanie w rzeczywistości może być o wiele trudniejsze niż mecz z Arsenalem, dlatego muszą się przyłożyć do meczu.

Ranieri o sobotnim meczu z Norwich

Powiedziałem moim zawodnikom, że w sobotę będą mieli ciężko bitwę do stoczenia w meczu przeciwko Norwich, będzie to trudniejszy mecz niż ten z Arsenalem. Chcę aby moi gracze byli w pełni skoncentrowani i mówię to ze względu na straconego gola z Arsenalem w samej końcówce meczu.

Ranieri po raz pierwszy odniósł się do możliwości zdobycia tytułu mistrza Anglii przez Leicester, dodając że najbliższe pięć spotkań będzie kluczowe w walce o mistrzostwo. Po spotkaniu z Norwich City kolejnymi rywalami będą West Bromwich Albion, Watford, Newcastle United i Crystal Palace. Nawet jeżeli klub nie zdobędzie mistrzostwa, Ranieru uznaje że właśnie te pięć spotkań będzie miało w ogóle wpływ na ewentualną wysoką pozycję w lidze.

Ranieri o sytuacji w kadrze Leicester

Menadżer Leicester City potwierdził, że do gry jest gotowy Jeffrey Schlupp, który pauzował od 5 grudnia. Kolejnym tematem była rozmowa o tym czy w sobotę zadebiutuje Daniel Amartey, wszystko wskazuje na to że jest duża szansa na debiut, szczególnie że za kartki pauzować będzie Danny Simpson, a Ranieri w jednej z rozmów powiedział, że Amartey jest już gotowy do gry.

Dodaj komentarz