Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Roberto Martinez: Leicester ma niesamowitą wiarę
Wypowiedzi

Roberto Martinez: Leicester ma niesamowitą wiarę

Menadżer Evertonu, Roberto Martinez pochwalił drużynę Leicester City na niesamowitą wiarę, twierdząc że Lisy mogą zdobyć Mistrzostwo Anglii jeżeli tylko zachowają tak fantastyczną formę. Oczywiście oprócz pochwał Martinez dodał że będzie chciał w sobotę przyciąć skrzydła latającym Lisom, nie patrząc na fakt że przeciwnik jest liderem i ma obecnie 12 punktów przewagi nad Evertonem.

Dla Martineza pozycja Leicester nie jest niczym niezwykłym, ich bardzo dobra forma automatycznie przyniosła im wysoką pozycję, trener dodał: „Nie rozumiem dlaczego Leicester miałby nie wygrać Ligi, rozgrywają dobre spotkania, dają z siebie wszystko dlatego też wygrywają”.

Roberto Martinez chwali Leicester

Po zmianie trenera drużyna przez pierwsze dwa-trzy spotkania przechodziła zmiany, które w ostateczności wyszły im na dobre. Ostatnia passa fantastycznych spotkań daje tej drużynie wiarę w siebie, co zawodnicy wykorzystają, dodał Martinez.Oczywiście aby zwyciężyć w silnej lidze angielskiej trzeba grać na wysokim poziomie przez cały sezon, a jak wiadomo z czasem przychodzą kontuzje, zawieszenia dlatego drużyna musi mieć również trochę szczęścia.

W sobotnim spotkaniu Everton zagra prawdopodobnie bez kontuzjowanego Jamesa McCarthy’ego natomiast do drużyny ma powrócić John Stones, wszystko wskazuje na to że w sobotę obejrzymy kolejny mecz wielkich emocji.

Roberto Martinez z szacunkiem do rywala

Roberto Martinez po raz kolejny pokazał że każdy rywal Evertonu z którym się zmierzy nie jest mu obojętny, każdy rywal dla Martineza obdarzony jest szacunkiem, trener każdego rywala niezależnie czy zajmuje pierwsze czy ostatnie miejsce traktuje z powagą, nawet w przypadku drużyn z niższych lig z którymi Everton może się zmierzyć w rozgrywkach pucharowych.