Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Shakespeare i Walsh z nowymi kontraktami
Aktualności

Shakespeare i Walsh z nowymi kontraktami

Asystent menadżera Craig Shakespeare i szef rekrutacji Steve Walsh podpisali nowe kontrakt z Leicester City obowiązujące do 2018 roku, to dla klubu z King Power Stadium bardzo dobra nowina, że ci dwaj panowie porozumieli się z klubem, z którym zdobyli niedawno mistrzostwo Anglii.

Shakespeare i Walsh chwaleni przez Ranieriego

Menadżer Claudio Ranieri w ostatnim czasie dał jasno do zrozumienia, że bardzo dobrze współpracuje mu się z obecnym asystentem i szefem rekrutacji, dlatego też chciałby aby dalej pracowali oni dla Leicester. Według doniesień Sky Sport obaj panowie doszli do porozumienia już w marcu i odłożyli termin negocjacji na koniec sezonu, tak też się stało i po zakończonym sezonie Shakespeare i Walsh podpisali nowe kontrakty.

Shakespeare i Walsh w Leicester pracują od 2011 roku i od dłuższego czasu byli chwaleni za swoją pracę dla klubu dlatego też zaproponowano im nowe lepsze umowy. Walsh to osoba, który stworzyła grupę, która odpowiedzialna byłą za sprowadzenie przede wszystkim Vardego i Mahreza natomiast asystent Shakespeare ciągle pomagał, najpierw Nigelowi Pearsonowi a teraz Claudio Ranieriemu w szkoleniu drużyny, pomocy w rozwoju graczy, co wszystkim cały czas wychodziło na dobre.