Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Ulloa: świat mówi o Leicester City
Wypowiedzi

Leonardo Ulloa: świat mówi o Leicester City

Leonardo Ulloa jest pewien, że fantastyczny sezon jego klubu spowodował, że cały świat mówi o Leicester City i o ich niezwykłym sezonie w Premier League. Ciągle piękny sen trwa, a Leicester jest na dobrej drodze do ewentualnego mistrzostwa Anglii, jak na razie drużyna z King Power Stadium ma pięć punktów przewagi nad drugim Tottenhamem, na cztery kolejki przed końcem sezonu.

Ulloa, który strzelił bardzo ważną bramkę w ostatnim meczu w którym Leicester zremisował z West Ham United 2:2 jest spokojny o formę jego drużyny, mimo że drużyna na cztery kolejki przed końcem tego sezonu straciła ważną postać jaką jest Jamie Vardy, który oprócz kary za czerwoną kartkę otrzymał zawieszenie za wyzwiska skierowane w stronę sędziego.

Ulloa widzi duże zainteresowanie Leicester City

W Argentynie czy też całej Ameryce Południowej mówi się o Leicester City a zasięg zainteresowania poczynaniem klubu rośnie w miarę upływu czasu. Każdy ma mieszane uczucia na nasz temat i sposób naszej gry, jesteśmy małym zespołem walczącym z największymi klubami i to jak na razie skutecznie. Jesteśmy zrelaksowani, gramy swoje nie przejmujemy się presją czy też tematami rozmów na nasz temat, po prostu gramy swoje i cieszymy się naszą grą.

Wiadomo już, że Leonardo Ulloa ma zastąpić Vardego po tym jak ten został zawieszony, w ostatnich dniach Claudio Ranieri podkreślił, że wierzy w umiejętności jakie prezentuje Ulloa i że będzie on odpowiednią osobą, która zastąpi Vardego.

Ulloa o swojej szasnie na grę

Nigdy nie wiem czy zagram, ale zawsze jestem gotowy na grę. Lubię grać z kolegami z zespołu, lubię walkę i możliwość pomocy reszcie zespołu. Mam nadzieję, że będę mógł dać z siebie jak najwięcej, w tej emocjonującej końcówce sezonu.