Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Claudio Ranieri: Nasi fani są z Nas dumni
Wypowiedzi

Claudio Ranieri: Nasi fani są z Nas dumni

Po wygranej Leicester City nad Newcastle United 1:0, Claudio Ranieri był zachwycony widząc zadowolonych kibiców Lisów, którzy świętowali kolejną wygraną, według menadżera Leicester fani tego klubu są dumni z obecnej postawy swojej drużyny i z miłą chęcią przeżywają kolejne potyczki swoich ulubieńców.

Wspaniały gol w pierwszej połowie jaki zdobył Shinji Okazaki zapewnił utrzymanie pięcio-punktowej przewagi nad Tottenhamem. Przed ostatnimi ośmioma kolejkami Lisy są w fantastycznej formie i zajmują pozycję lidera co na pewno dla wielu jest wielkim zaskoczeniem, jednak tak wspaniała gra po prostu przynosi korzystne rezultaty.

Ranieri po wygranej nad Newcastle

Czuję się dobrze, ale to był trudny pojedynek. Przed meczem powiedziałem swoim graczom żeby uważali, bo po zmianie trenera w klubie zawodnicy będą chcieli pokazać swoje umiejętności, a właśnie nowy trener Benitez chciał zobaczyć na co stać jego nową drużynę. Przeciwnicy byli mocno skoncentrowani, jednak na nasze szczęście zagraliśmy dobry mecz i zdołaliśmy trafić do siatki nie tracąc przy tym gola. Trzeba jednak przyznać, że nie zawsze nam wychodzi nawet jak gramy dobrze, przypomnijmy sobie remisy z Aston Villą i West Brom Albion. Jak na razie gramy swoje i Nasi kibice są z tego dumni.

Gol jaki zdobył Okazaki wprowadził wielkie szaleństwo na trybunach, kibice mogli poczuć po raz kolejny jak ich ulubieńcy wygrywają, do końca meczu Lisy zagrały konsekwentnie w obronie co w ostateczności dało im trzy punkty.

Ranieri o występie Okazakiego

Jestem zadowolony z meczu w wykonaniu Okazakiego, zagrał dobre spotkanie do tego zdołął zdobyć gola. Często przed własną publicznością Okazaki był bliski zdobycia gola jednak mu nie wychodziło, tym razem było inaczej i trafił do siatki. Jest fantastycznym graczem, pomaga drużynie w jak najlepszy sposób i wszyscy go za to kochają.