Ranieri: czeka nas trudny mecz, ale będziemy walczyć
Wypowiedzi

Za nami przerwa reprezentacyjna, jednak Claudio Ranieri już od dłuższego czasu myśli nad zbliżającym się meczem ligowym z Chelsea Londyn, trener Lisów zdaje sobie sprawę że wyjazdowe spotkanie do Londynu będzie trudnym pojedynkiem, jednak zapewnia że jego drużyna bez walki się nie podda. Po tych słowach możemy być pewni że pojedynek z Chelsea będzie ponownie emocjonujący.

Kolejny pojedynek z Chelsea Londyn

Jeszcze niedawno wszyscy oglądaliśmy pełny emocji mecz w pucharze Ligi, w którym mimo prowadzenia 2:0 przez Lisy to ostatecznie Chelsea Londyn cieszyła się z awansu do kolejnej rundy. W tym właśnie spotkanie zobaczyliśmy że Chelsea to nie łatwy rywal i przede wszystkim nie rywal który zdołał najpierw wyrównać na 2:2 a w dogrywce dorzucić jeszcze dwa trafienia i wygrać spotkanie 4:2.
chelsea-lepsza-od-leicester

Tym razem sprawa może wyglądać inaczej, przede wszystkim do meczu powróci wielu graczy, którzy w ostatnich dniach zmagali się w rozgrywkach reprezentacyjnych dlatego też wynik stoi pod dużym znakiem zapytania. Oczywiście Lisy będą chciały się odgryźć za porażkę w pucharze Ligi, jednak trudny teren rywala nie będzie ułatwieniem w osiągnięciem tego celu.

Ranieri przed meczem z Chelsea

To będzie trudny mecz, Antonio Conte znacznie zmienia drużynę Chelsea sprawiając że staje się ona coraz silniejsza. Teraz myślimy o dwóch najbliższych meczach a więc o meczu z Chelsea i spotkaniu Ligi Mistrzów z Kopenhagą. Zawodnicy wracają z przerwy reprezentacyjnej, jednak podobnie jesy w szeregach Chelsea dlatego nie można w tym aspekcie szukać żadnego usprawiedliwienia. Chelsea to drużyna grająca mocno ofensywnie, jednak nie zamierzamy się jej bać, tylko dać z siebie jak najwięcej. Przegraliśmy bezbarwnie z Liverpoolem i Manchesterem United, dlatego musimy z tych meczów wyciągnąć konsekwencje, aby nie popełniać podobnych błędów.

Przypomnijmy że początek meczu z Chelsea Londyn już 15 października o 13:30.