Leicester rozbity przez Chelsea 0:3
Mecze

Leicester City po przerwie reprezentacyjnej zaliczył bardzo nieudany wyjazd w którym Lisy zostały rozbite przez Chelsea Londyn 0:3, miało to być spotkanie rewanżowe za ostatnią porażkę w Pucharze Ligi gdzie to Chelsea Londyn mimo przegrywania 2:0 zdołała wygrać 2:4. Dzisiejszy mecz potoczył się całkowicie inaczej, Chelsea dominowała a do siatki trafiali kolejno Costa, Hazard i Moses.

Chelsea pewnie rozbija Leicester 3:0

Każdy kibic Lisów liczył po cichu że ich ulubieńcy zdołają dzisiaj wygrać z Chelsea Londyn, wiadomo jednak było że gospodarz dzisiejszego meczu łatwo skóry nie sprzeda. Ostatecznie Chelsea cieszy się z wygranej a Lisy odniosły czwartą porażkę z rzędu na wyjeździe w obecnym sezonie Premier League, to sprawia że jak do tej pory Lisy przegrały wszystkie wyjazdy tracąc w nich aż 13 goli a zdobywając tylko trzy.

costa-gol-na-1-0

Na pierwszego gola w dzisiejszym meczu czekaliśmy tylko 7 minut, właśnie w siódmej minucie po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Diego Costy, który bez wahania wpakował piłkę do siatki. W 28 minucie po rzucie wolnym gospodarze mogli prowadzić już dwoma golami, jednak David Luiz ostatecznie trafił w słupek bramki. W 33 minucie wynik podwyższył Hazard, który po znakomitym podaniu miał już tylko bramkarza Lisów przed sobą, nie dając mu w tym pojedynku żadnych szans.

Po zmianie stron gra całkowicie się uspokoiła, niestety jak i w pierwszej tak i w drugiej połowie Lisy nie potrafiły stworzyć żadnej groźnej akcji, taką w 80 minucie przeprowadzili gracze Chelsea wtedy to kropkę nad „i” w tym spotkaniu postawił Victor Moses trafiając na 3:0

Po tej porażce podopieczni Claudio Ranieriego muszą szybko stanąć na nogi, szczególnie że już we wtorek Lisy zagrają mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów, na King Power Stadium Leicester podejmować będzie FC Kopenhaga.

Chelsea Londyn – Leicester City 3:0 (2:0)