Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Sir Alex Ferguson: Leicester wygra ligę
Wypowiedzi

Sir Alex Ferguson: Leicester wygra ligę

Sir Alex Ferguson legenda Manchesteru United, w jednej z wypowiedzi stwierdził, że Leicester City wygra ligę i to trzy kolejki przed końcem obecnego sezonu, według byłego a obecnie emerytowanego menadżera Manchesteru United to właśnie Lisy powinno w tym sezonie wznieść trofeum.

Chyba mało kto na świecie nie wie kim jest Sir Alex Ferguson, oczywiście jest to legenda ligi angielskiej, menadżer który z Manchesterem United zdobył 13 tytułów mistrza Anglii, dlatego podczas jednej z rozmów zadano mu pytanie co sądzi o obecnym ułożeniu tabeli oraz o ewentualnej drużynie która może zdobyć mistrzostwo. Według szkota, Leicester City zdobędzie tytuł mistrza jeszcze na trzy kolejki przed końcem sezonu, uznał również że West Ham United zapewni sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

Sir Alex Ferguson typuje Leicester na mistrza

Oczywiście że Leicester może zdobyć mistrzostwo, myślę że trzy kolejki przed końcem sezonu.

Wspaniała forma trwa, a wielu już zapomniało jak to przed końcem ostatniego sezonu Lisy walczyły do końca o utrzymanie, jednak nowy menadżer Claudio Ranieri wykonuje kawał dobrej roboty, która jak na razie skutkuje pierwszym miejscem w lidze.

Według Sir Alexa Fergusona i jego słów, jest on pewien mistrzostwa Leicester i to tak pewien że typuje że może się to stać na trzy kolejki przed końcem, a pamiętajmy że dotychczas Leicester nigdy nie zdobył mistrzostwa Anglii, dlatego wszyscy kibice czekają z wielką niecierpliwością aż ich marzenia się spełnią.