Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Danny Drinkwater otrzyma nowy kontrakt
Aktualności

Danny Drinkwater otrzyma nowy kontrakt

Danny Drinkwater otrzyma nowy kontrakt od Leicester City, szczególnie że Liverpool już czyha aby pozyskać utalentowanego gracza Lisów, według niektórych doniesień na początku tego tygodnia drużyna The Reds złożyła ofertę w wysokości 14 milionów funtów, która nie została zaakceptowana.

Drinkwater zarobi 80 tysięcy funtów tygodniowo

Drinkwater który przedłużał kontrakt z Lisami w 2014 roku, ma niebawem otrzymać ofertę nowego kontraktu, który zapewni mu zarobki w wysokości 80 tysięcy funtów tygodniowo i ma obowiązywać do 2020 roku. To na pewno nagrodzi gracza za bardzo dobre występy w mijającym sezonie, oraz całkowicie zamknie drogę ewentualnego transferu w obecnym oknie transferowym a przede wszystkim to Liverpool poluje na gracza.

Drinkwater to nie jedyny zawodnik z którym kontrakt będzie chciał przedłużyć klub z King Power Stadium, mówi się również że nad nowymi kontraktami klub już pracuje a otrzymają je: Robert Huth, Kasper Schmeichel, Wes Morgan i Riyad Mahrez. Huthem i Schmeichelem ponoć interesują się już mocno inne kluby, dlatego tutaj każdy dzień jest ważny aby jak najszybciej dogadać się z graczami, natomiast o Mahreza powalczy przede wszystkim Arsenal Londyn, chociaż niektórzy mówią coraz głośniej że ma być on następcą Iniesty w Barcelonie. Również pojawiły się plotki że Schmeichel może trafić do Barcelony. Te wszystkie plotki oczywiście w większości się nie pokrywają z rzeczywistością jednak niektóry mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość gracza.