Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Mika może trafić do Leicester City
Transfery

Mika może trafić do Leicester City

Michael Simões Domingues zwany jako Mika może już niebawem trafić do Leicester City za około milion funtów, 25-latek który obecnie jest bramkarzem portugalskiej drużyny Boavista przykuł uwagę Lisów, którzy chętnie pozyskaliby utalentowanego bramkarza.

Mika może przenieść się do Leicester

Być może Lisy przygotowują się na ewentualne odejście Schmeichela, którym ponoć zainteresowana jest FC Barcelona i kilka innych klubów, lub po prostu ekipa prowadzona przez Claudio Ranieriego chce pozyskać kolejnego bramkarza występującego na wysokim poziomie. Obecny kontrakt Miki, wygasa w czerwcu 2017 roku, dlatego dla drużyny Boavisty jest to ostatni moment na zarobienie na graczu, który niezbyt chętnie chce podpisać nowy kontrakt z obecnym klubem.

Mima mocnym punktem Boavisty

Według portugalskiego Bola, Mika zwrócił uwagę Leicester swoimi bardzo dobrymi występami w obecnym klubie, w drużynie Boavisty bramkarz występuje od 2014 roku poczynając ogromne postępy. Mimo że jego drużyna zakończyła obecny sezon na 14 miejscu mając tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową, Mika stracił tylko 26 goli w 24 meczach, zachowując aż 11 czystych kont.

Sytuacja bramkarska w Leicester nie jest zbyt ciekawa, owszem Schmeichel spisuje się rewelacyjnie, jednak rezerwowym jest 43-letni Mark Schwarzer, który już myśli o przejściu na emeryturę piłkarską, dlatego drugi bramkarz musi szybko trafić na King Power Stadium, szczególnie że kwota 1 milion euro za tak utalentowanego Mikę, nie jest kwotą wygórowaną.