Home Wypowiedzi Joe Dodoo dziękuje kibicom Bury

Joe Dodoo dziękuje kibicom Bury

0
0
143
Joe Dodoo dziękuje kibicom Bury

Joe Dodoo po powrocie do Leicester City, podziękował kibicom Bury, którzy zapewnili mu przez ten ostatni miesiąc niesamowite doświadczenie, zawodnik podziękował również całej drużynie za wsparcie. Przypomnijmy że młody utalentowany Dodoo w ostatnim miesiącu występował na wypożyczeniu w drużynie Bury, występującej w League One.

Pomimo negocjacji ze strony Bury kluby nie doszły do porozumienia i Dodoo powrócił do Leicester City, chociaż sam zawodnik bardzo chętnie zostałby jeszcze na wypożyczeniu w tej drużynie, szczególnie że miał ogromne wsparcie ze strony kibiców.

Podczas pobytu w Bury, Dodoo zdobył jednego gola, zagrał w czterech spotkaniach ligowych oraz jednym spotkaniu Pucharu Anglii. Wcześniej podczas pobytu w Leicester wszyscy zapewne zapamiętali gracza za hat-tricka którego zdobył podczas spotkania Capital One Cup.

Joe Dodoo zadowolony z pobytu w Bury

Pobyt w bury był niesamowitym doświadczeniem. Drużyna ma wspaniałych kibiców którzy wspierali mnie od samego początku. Cieszy mnie fakt, że od razu po przyjściu do Bury otrzymałem szansę od trenera dzięki czemu mogłem regularnie występować. W tej drużynie panuje fantastyczna atmosfera, zawodnicy miło mnie przywitali jak również cały sztab szkoleniowy. Drużyna Bury ma obiekty podobne do Leicester, dlatego bardzo szybko się odnalazłem w nowym klubie. Przenosiny do Bury było moją najlepsza decyzją jaka mogłem podjąć i w ogóle jej nie żałują, to pouczające doświadczenie w mojej karierze.

Po powrocie do Leicester, Dodoo jest pełen zapału, wszyscy liczą że zawodnik rozpocznie intensywną walkę o miejsce w składzie, jeżeli walka okaże się nieskuteczna zawodnik po raz kolejny powędruje na wypożyczenie do innego klubu, może to będzie ponownie Bury.

Joe Dodoo gotowy o walkę o miejsce w składzie Leicester

Dodoo potwierdził, że teraz po powrocie do Leicester jego celem jest zdobycie zaufania Claudio Ranieriego aby zawodnik powoli pojawiał się w wyjściowym składzie Leicester. Obecnie Leicester zajmuje wysoką pozycję w Premier League, drużyna rozgrywa fantastyczne spotkania dlatego walka będzie trudna, zawsze w przypadku niepowodzeń Dodoo może powrócić na wypożyczenie, sam zawodnik liczy się z tym faktem, jednak postara się dać z siebie wszystko.

Dodaj komentarz