Home Transfery Vardy na celowniku Chelsea i Manchester City

Vardy na celowniku Chelsea i Manchester City

0
0
155
Vardy na celowniku Chelsea o Manchester City

Jamie Vardy stał się celem transferowym Chelsea Londyn i Manchesteru City, według doniesień niektórych serwisów sportowych już w styczniu te dwa kluby powalczą o utalentowanego napastnika Leicester City, kwota która wchodzi w grę to 30 milionów funtów.

Obecna sytuacja Leicester City jest znakomita, lider przez Boxing Day chyba mało któremu kibicowi marzył się przed rozpoczęciem sezonu a tutaj marzenia stały się faktem i Leicester prowadzi w rozgrywkach, strata swojego filaru drużyny który zdobył już 15 goli byłaby dużą stratą.

Vardy może kosztować 30 milionów funtów

Według doniesień Daily Telegraph, zawodnikiem najbardziej interesuje się Chelsea Londyn, który byłaby w stanie wyłożyć za Vardego aż 30 milionów funtów. Kolejnym klubem może być Manchester City, który ciągle z powodu kontuzji Sergio Aguero ma braki w ataku, jak na razie Bony i Iheanacho nie dają aż takiego wejścia na boisku które mógłby dać Vardy.

W Chelsea Londyn słaby sezon zalicza Diego Costa, Falcao raczej na pewno opuści niebawem drużynę a ekipa z Londynu nie ma żadnego fantastycznego napastnika, który pomógłby w strzelaniu bramek przez Chelsea, po odejściu Mourinho, nowy trener jest podobno zainteresowany jak najszybszym pozyskaniem Vardego.

Vardy odwdzięczy się Leicester ?

Spekulacje transferowe może rozwiać sam Vardy, który może odwdzięczyć się swojemu obecnemu klubowi za zaufanie, szczególnie że w 2012 roku Lisy zaufały umiejętnością gracza i sprowadziły go na King Power Stadium z niewielkiego klubu Fleetwood Town. Po tym jak zawodnik trafił do Leicester, rozwijał się bardzo szybko, do tej pory zawodnik zaliczył ponad 100 występów w których zdobył już ponad 40 goli.

W ostatnim czasie po znakomitej passie Leicester, szybko wszyscy zaczęli się zastanawiać nad przyszłością dwóch gwiazd a więc o Vardym i Mahrezie, ten drugi wypowiedział się już że w styczniu na pewno nie odejdzie, dopiero latem będzie mógł opuścić Leicester, natomiast Vardy jak na razie konkretnej deklaracji nie dał dlatego kibice Lisó zaczynają się niepokoić.

Dodaj komentarz