Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Leicester zagra w międzynarodowym pucharze Mistrzów
Aktualności

Leicester zagra w międzynarodowym pucharze Mistrzów

Międzynarodowy Puchar Mistrzów to rozgrywki w których Leicester City weźmie udział tego lata aby zagrać z wielkimi klubami takimi jak Celtic Glasgow, Paris Saint-Germain i FC Barcelona. Będzie to jedna z części przygotowań do sezonu 2016/2017 oraz szansa na zagranie z najlepszymi.

Rozgrywki Międzynarodowego Pucharu Mistrzów powstały w 2015 roku, w drugiej edycji tych rozgrywek wiadomo już że udział weźmie Leicester City, szkocka drużyna Celtic Glasgow, francuska drużyna Paris Saint Germain oraz hiszpański klub FC Barcelona.

Plan Międzynarodowego Pucharu Mistrzów 2016

Leicester City swoje pierwsze spotkanie w tych rozgrywkach rozegra 23 lipca, będzie to mecz otwarcia w którym przeciwnikiem będzie szkocki Celtic Glasgow. Kolejny mecz podopieczni Claudio Ranieriego rozegrają w Los Angeles, przeciwnikiem będzie francuski Paris Saint Germain, spotkanie zostanie rozegrane 30 lipca. Ostatni pojedynek, Leicester City stoczy w Sztokholmie gdzie 3 sierpnia zagra z FC Barceloną.

Leicester City to jeden z pięciu angielskich klubach który weźmie udział w rozgrywkach międzynarodowych, udział wezmą również Chelsea Londyn, Liverpool, Manchester City oraz Tottenham. Turniej podzielony jest na różne partie rozgrywek, poniżej pełny terminarz tego turnieju.
rozklad meczy miedzynarodowy puchar mistrzow

Dyrektor Leicester Susan Whelan o zaproszeniu na turniej międzynarodowy

Zaproszenie Nas do Międzynarodowego Pucharu Mistrzów podkreśla wrażenie jakie zrobił klub na publiczności w tym sezonie. Cieszymy się że będziemy mogli zagrać na tym turnieju, który będzie idealnym elementem przygotowań do nowego sezonu, w którym zagramy z silnymi rywalami. ICC jest idealnym miejscem aby konkurować z wielkimi klubami.