Ranieri: stworzyliśmy wiele groźnych akcji
Wypowiedzi

Mimo porażki Leicester City z Hull City 1:2, menadżer Lisów wzywa swój zespół do kontynuacji swojej siły jaką drużyna zaprezentowała przeciwko Hull, mimo porażki trener pochwalił swoich graczy, dodając że Lisy miały wiele groźnych akcji, przeważały na boisku jednak nie potrafiły wszystkich tych akcji zakończyć golem.

Ranieri widzi siłę w swojej drużynie

W sobotnim meczu prowadzenie drużynie Hull dał Adama Diomande, tuż po przerwie wyrównał z karnego Riyad Mahrez, jendak to strzał jakim popisał się Robert Snodgrass dał Hull ostatecznie wygraną. Cóż, obecny mistrz Anglii zakończył pierwsze spotkanie nowego sezonu od porażki, jednak to nie przeszkodziło w pozytywnej ocenie trenera Lisów wobec swojej drużynie. Ranieri widział szansę swoich graczy, było ich znacznie więcej niże ze strony Hull, jednak w sobotę Lisom brakowało przede wszystkim wykończenia.

Ranieri po meczu z Hull

Staraliśmy się wygrać, stworzyliśmy groźne akcje, jednak mieliśmy pecha co wykorzystał przeciwnik. Po przerwie szybko wyrównaliśmy, jednak szybko ponownie daliśmy sobie strzelić gola. Graliśmy dobrze, szczególnie indywidualnie, jednak trochę zabrakło nam gry zespołowej co negatywnie wpłynęło na wynik spotkania. Jestem bardzo zadowolony z wielu szans, jednak widziałem że brakowało nam gry zespołowej, co szybko musimy poprawić. Graliśmy w sobotę, lepiej i silniej od przeciwnika ale nie zespołowo co Hull wykorzystał. Ten sezon będzie trudniejszy od poprzedniego, to pierwsza kolejka ale musimy z niej dużo wyciągnąć, aby nie popełniać takich błędów.