Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Raúl Uche Rubio zawodnikiem Leicester City
Aktualności

Raúl Uche Rubio zawodnikiem Leicester City

18-letni Hiszpański napastnik Raúl Uche Rubio został zawodnikiem Leicester City, przechodząc do Lisów z Rayo Vallecano, młody gracz przeniósł się na King Power Stadium podpisując z nowym klubem czteroletni kontrakt.

Raúl Uche przyszłością Leicester City

Kwota transferu nie została ujawniona, jednak ten transfer ma być przyszłościowy, szczególnie że Raúl Uche nie zadebiutował w pierwszej drużynie Rayo Vallecano, dotychczas gracz występował w drużynie rezerw, chociaż wiele się mówi o talencie gracza, który wstępnie miał przenieść się do hiszpańskiej Granady, jednak ostatecznie postanowił przenieść się do Leicester.

Sam zawodnik po podpisaniu kontraktu z Leicester dodał, że lubi sposób gry Lisów i będzie starał się pomagać drużynie, jednak zdaje sobie sprawę że przed nim ciężka walka przed dostaniem się do pierwszego składu Claudio Ranieriego.

Raúl Uche o dołączeniu do Leicester

Lubię Premier League, Leicester to pracowita drużyna, myślę że się tu odnajdę. Zdaję sobie sprawę że przede mną trudne zadanie, ale myślę że zdołam się przystosować, mój styl gry bardziej pasuje do angielskiego niż hiszpańskiego. Kiedy dowiedziałem się że interesuje się mną Leicester, postanowiłem podpisać z nimi kontrakt.