Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Jamie Vardy przedłużył kontrakt z Leicester City
Aktualności

Jamie Vardy przedłużył kontrakt z Leicester City

Jamie Vardy podpisał nowy kontrakt z Leicester City, który teraz będzie obowiązywał do czerwca 2020 roku, umowa zostanie oficjalnie podpisana po Euro, jednak już jesteśmy pewni że obie strony doszły do porozumienia i już nic w tej sprawie się nie zmieni. Taka informacja ucieszyła wszystkich kibiców Leicester City, szczególnie że jeszcze przed tygodnie mówiono że Arsenal Londyn jest o krok od pozyskania Vardego.

Vardy jednak zostaje w Leicester

Odkąd Jamie Vardy podbijał serca kibiców Leicester, zdobywając bramkę za bramkę jego zainteresowanie ze strony innych klubów się zwiększyła i wiele się wtedy mówiło że odejście Vardego jest nieuniknione, jednak w końcu napływa do nas dobra informacja i mamy potwierdzenie że Vardy dogadał się z Leicester na temat nowego czteroletniego kontraktu.

Obecnie Jamie Vardy przebywa we Francji gdzie z Reprezentacją Anglii walczyć będzie w 1/8 finału Euro, natomiast w samej fazie grupowej zawodnik Lisów wpisał się już na listę strzelców, co na pewno potwierdziło jego wysoką formę. Jak tylko Anglia wróci do kraju, wszyscy obejrzymy jak Vardy podpisuje oficjalnie nową umowę a klub przekazuje relacje z podpisania z utalentowanym napastnikiem.

Oprócz Vardego nową umowę w ostatnim czasie wynegocjował Marcin Wasilewski, który pozostanie na King Power Stadium jeszcze przez sezon, aby pomagać drużynie w kolejnym trudnym sezonie.