Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Występ Schmeichela pod znakiem zapytania
Aktualności

Występ Schmeichela pod znakiem zapytania

Kasper Schmeichel może nie zagrać przeciwko Liverpoolowi w sobotnim meczu, wszystko za sprawą ostatniej operacji jaką przeszedł bramkarz Lisów, w ostatnim czasie Kasper przeszedł operację usunięcia przepukliny, co wykluczyło go na razie zgrupowania Reprezentacji Danii.

Schmeichel po operacji przepukliny

W chwili obecnej potwierdzono, że Kasper przechodzi rehabilitację po operacji przepukliny. Sam selekcjoner Danii nie chciał korzystać z Kaspera, wiedząc że zdrowie bramkarza jest teraz najważniejsze. Sam bramkarz potwierdził, że ciężko pracuje, chciał nawet na tyle szybko powrócić a boisko, aby pomóc Danii w niedzielnym meczu, ostatecznie w tym meczu nie zagrał a jego koledzy zdołali pokonać swojego rywala. Jeszcze przed niedzielnym meczem Schmeichel napisał:

Ciężko pracuję aby spróbować całkowicie wrócić do formy przed niedzielnym meczem Danii. Cały czas pracuję aby powrócić na boisku.

Jak już wiadomo w niedzielę Kasper nie wystąpił, jednak według prognoz lekarzy nie wiadomo czy bramkarz będzie gotowy na kolejne spotkanie ligowe swojego klubu z King Power Stadium, szczególnie że Leicester City czeka ciężki mecz wyjazdowy przeciwko Liverpoolowi. Na razie wszystko na to wskazuje, że bramki Lisów będzie bronił Ron-Robert Zieler, a Schmeichel na spokojnie wróci do zdrowia przed kolejnym meczem Lisów.

Teraz mimo że mamy początek sezonu, na Leicester czeka wiele spotkań, od meczu Ligowego przez spotkanie w Lidze Mistrzów, która rusza już za tydzień a dodatkowo już niedługo rozgrywane będą mecze pucharu Anglii, to wszystko sprawia że nowo pozyskany Ron-Robert Zieler będzie otrzymywał również swoje szanse, aby Schmeichel nie przeciążał się.