Home Transfery Ahmed Musa na celowniku Leicester City

Ahmed Musa na celowniku Leicester City

0
0
120
Ahmed Musa na celowniku Leicester City

Ahmed Musa znalazł się na celowniku Leicester City, według Daily Mail, Lisy są w stanie zaoferować 19 milionów funtów za napastnika CSKA Moskwa, również poinformowano, że dotychczasowa oferta, którą złożył Leicester w wysokości 15 mln funtów została odrzucona dlatego od razu złożono ofertę w wysokości 19 mln funtów, aby zakończyć transfer przed kończącym się okienkiem transferowym.

Wszystko wskazywało, że głównym celem Lisów stał się Eder z Sampdorii, jednak zawodnik jest blisko przejścia do Interu Mediolan, dlatego Claudio Ranieri postanowił znaleźć alternatywę, tutaj za cel ustalono Musę z CSKA.

Ahmed Musa skuteczny w CSKA

W obecnej drużynie CSKA Moskwa, Ahmed Musa występuje od 2012 roku, w obecnym sezonie napastnik zdobył 10 goli w 29 spotkaniach oraz 11 goli w 56 występach w Reprezentacji Nigerii. Łącznie podczas pobytu w CSKA zawodnik rozegrał ponad 110 spotkań ligowych w których zdobył 35 goli.

Wydaje się, że oferta 19 milionów funtów może spełnić oczekiwania drużyny CSKA, teraz w najbliższych godzinach powinna się wyjaśnić sprawa tego transferu, dosyć zaskakującego jednak zawodnik może sprawdzić się w Leicester.

Dodaj komentarz