Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Ahmed Musa na celowniku Leicester City
Transfery

Ahmed Musa na celowniku Leicester City

Ahmed Musa znalazł się na celowniku Leicester City, według Daily Mail, Lisy są w stanie zaoferować 19 milionów funtów za napastnika CSKA Moskwa, również poinformowano, że dotychczasowa oferta, którą złożył Leicester w wysokości 15 mln funtów została odrzucona dlatego od razu złożono ofertę w wysokości 19 mln funtów, aby zakończyć transfer przed kończącym się okienkiem transferowym.

Wszystko wskazywało, że głównym celem Lisów stał się Eder z Sampdorii, jednak zawodnik jest blisko przejścia do Interu Mediolan, dlatego Claudio Ranieri postanowił znaleźć alternatywę, tutaj za cel ustalono Musę z CSKA.

Ahmed Musa skuteczny w CSKA

W obecnej drużynie CSKA Moskwa, Ahmed Musa występuje od 2012 roku, w obecnym sezonie napastnik zdobył 10 goli w 29 spotkaniach oraz 11 goli w 56 występach w Reprezentacji Nigerii. Łącznie podczas pobytu w CSKA zawodnik rozegrał ponad 110 spotkań ligowych w których zdobył 35 goli.

Wydaje się, że oferta 19 milionów funtów może spełnić oczekiwania drużyny CSKA, teraz w najbliższych godzinach powinna się wyjaśnić sprawa tego transferu, dosyć zaskakującego jednak zawodnik może sprawdzić się w Leicester.