Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Jamie Vardy o krok od Arsenalu Londyn
Transfery

Jamie Vardy o krok od Arsenalu Londyn

Wszystko na to wskazuje, że Jamie Vardy zmieni klub na Arsenal Londyn, Kanonierzy aktywowali klauzulę odstępnego w wysokości 20 milionów funtów i według doniesień prasy angielskiej już w najbliższych 24 godzinach obie strony powinny dojść do porozumienia a Vardy zostanie oficjalnie ogłoszony graczem Arsenalu Londyn.

Vardy trafi do Arsenalu Londyn

Kilka miesięcy temu głośno było o ewentualnym przejściu Vardego do Arsenalu Londyn lub do Chelsea i Manchesteru United, teraz powoli ta sprawa dobiega końca i wszystko wskazuje na to że Arsenal pozyska Vardego. Wczoraj Claudio Ranieri potwierdził, że Arsenal Londyn aktywował klauzulę odstępnego Vardego i obie strony rozpoczęły indywidualne rozmowy na temat ewentualnego kontraktu Jamiego w nowym klubie.

Jeżeli Arsenal Londyn chce szybko pozyskać i zaprezentować gracza, musi się śpieszyć gdyż Vardy wraz z Reprezentacją Francji w poniedziałek jaką już do Francji na zbliżające się Mistrzostwa Europy a selekcjoner reprezentacji Roy Hodgson już wcześniej zapowiedział, że jadą wszyscy i nie ma mowy o ewentualnych spóźnieniach z powodu dopinania spraw transferowych.

Zieler przychodzi, Vardu odchodzi

Wczoraj cieszyliśmy się z pozyskania nowego bramkarza przez Leicester City, niestety dzisiejsza informacja jest już niezbyt dobra, szczególnie że drużyna może stracić swojego najlepszego strzelca. Teraz o ile te doniesienia się potwierdzą, Claudio Ranieri będzie musiał szybko znaleźć odpowiedniego następce, który będzie siał postrach w ataku Lisów w kolejnym sezonie.