Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

M'Baye Niang kolejnym celem transferowym Leicester City
Transfery

M’Baye Niang kolejnym celem transferowym Leicester City

M’Baye Niang stał się kolejnym celem transferowym Leicester City, w przypadku niepowodzenia w pozyskaniu Ahmeda Musy z CSKA Moska. Na pewno Lisy nie pozyskają Edera z Sampdorii, który jest o krok od Interu, natomiast agend Ahmeda Musy zapewnił, że jego gracz pozostanie w CSKA, dlatego też Claudio Ranieri znalazł kolejny cel, właśnie zawodnika AC Milan, jest nim M’Baye Niang.

Niang czy Musa, kto trafi do Leicester

Jak donosi Fora Italian, Leicester City chce jak najszybciej pozyskać napastnika, w tym momencie drużyna jest w stanie pozyskać albo Ahmeda Musę albo M’Baye Nianga, wszystko tak na prawdę zależy od klubów tych zawodników, czy zaakceptują ofertę Lisów.

Wiadomo już że CSKA Moskwa odrzuciła ofertę 15 mln funtów a Lisy od razu złożyły ofertę 19 mln funtów, według Sky Sport Italia, Leicester złożył ofertę również za Nianga, proponując AC Milan kwotę około 16 mln euro.

Niang szansą dla Lisów

21-letni Niang w obecnym sezonie zagrał 10 spotkań dla Milanu, w których zdobył 2 gole, w poprzednich latach był wypożyczany do Montpellier i do Genoi. Teraz zawodnik powoli staje się pewnym punktem dla Milanu, dlatego pytanie czy klub chciałby sprzedać zawodnika, który radzi sobie coraz lepiej.

Do końca okienka pozostało coraz mniej czasu, widać że Claudio Ranieri chce za wszelką cenę pozyskać nowego napastnika, klub szybko chce załatwić sprawę dlatego od razu po odrzuceniu oferty składa kolejne.