Home Transfery Andrej Kramaric zostanie wypożyczony ?

Andrej Kramaric zostanie wypożyczony ?

0
0
186
Andrej Kramaric zostanie wypożyczony ?

Claudio Ranieri zamierza porozmawiać ze swoim napastnikiem o jego przyszłości, Andrej Kramaric który dołączył do Leicester przed rokiem jest napastnikiem numer cztery. Menadżer Lisów uważa że dla 24-letniego gracza będzie lepiej jak w styczniu przejdzie na wypożyczenie do innego klubu, pozostanie na King Power Stadium może być dla niego stratą kolejnych sześciu miesięcy.

Kramaric namawiany przez Ranieriego do wypożyczenia

Jeżeli Kramaric pozostanie na kolejne sześć miesięcy, może to być dla niego strata czasu. W moim zespole jest on czwartym napastnikiem, jednak przede wszystkim liczy się dla mnie Jamie Vardy, Leonardo Ulloa i Shinji Okazaki. Andrej zagrał w obecnym sezonie tylko 22 minuty w Premier League. Rozmawiałem już z Kramaricem, jeżeli będzie chciał zostać i tylko zostanie wypożyczony na 6 miesięcy, będę szczęśliwy, bo to dobry napastnik, jednak potrzebuje więcej ogrania.

Przypomnijmy że Andrej Kramaric do Leicester City dołączył 8 stycznia zeszłego roku z HNK Rijeka, pod wodzą Nigela Pearsona otrzymywał szansę na grę, jednak pod wodzą Claudio Ranieriego nie ma zbyt wielu szans na rozgrywanie spotkań.

Na pewno dobrym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie do innej drużyny najlepiej z ligi niżej, aby zawodnik zaczął strzelać i zdobywać doświadczenie, na pewno grając tak mało jak teraz takiego doświadczenia nie zdobędzie.

Zawodnik, który kosztował w zeszłym roku Leicester aż 9 milionów funtów nie znalazł uznania w oczach Ranieriego i szkoda żeby marnował się siedząc na ławce. Wstępnie mówiono o zainteresowaniu graczem, takich klubów jak Torino, Lille czy też Lyon.

Kramaric nie znalazł uznania w oczach Ranieriego

Wiele się mówiło że w FA Cup Kramaric może otrzymać szansę w drużynie Ranieriego, jednak trener wyraźnie powiedział, że wolał postawić na Okazakiego i najlepiej będzie jak Andrej zmieni w najbliższym czasie otoczenie. Wydaje się że szans na walkę z Vardym czy też pozostałymi napastnikami Andrej nie ma, a z roku na rok zawodnik będzie coraz starszy i jeżeli myśli o karierze i regularnej grze, faktycznie powinien odejść do innego klubu. Wypożyczenie teoretycznie może pomóc, jednak po powrocie będzie równie trudno powalczyć o miejsce.

Dodaj komentarz