Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Aktualności Transfery

Bacary Sagna zostanie Lisem?

34-letni Francuz swoją przygodę na wyspach rozpoczął w 2007 roku przechodząc z AJ Auxerre do Arsenalu Londyn. W drużynie Kanonierów spędził 7 lat odchodząc dopiero w 2014 roku do Manchesteru City za 12 mln euro. W ostatnim sezonie w barwach Obywateli zaliczył zaledwie 17 spotkań. Francuz nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z Manchesterem City i na początku lipca stał się zawodnikiem bez klubu.

Wydawało się, że 34-latka wciąż chętnie przyjmie w swoje szeregi wiele klubów. Tak się jednak nie stało W letnim okienku transferowym, które w Anglii zamknęło się 31 sierpnia. Być może, wielokrotny reprezentant Francji postanowił zrobić sobie krótki urlop i trochę odpocząć, bowiem korków na kołku zawieszać nie ma zamiaru. Ostatnie doniesienia mediów wskazują, że Bacary Sagna może zostać piłkarzem Leicester City.

Takie informacje podaje telewizja „ESPN”, która twierdzi, że trwają zaawansowane rozmowy pomiędzy klubem, a 34-letnim prawym obrońcą. Wychowanek Sens już niedługo może zasilić szeregi Lisów na rok czasu. Zawodnik od 2007 roku jest reprezentantem Francji, w której rozegrał 65 spotkań. Jak myślicie, Sagna zostanie nowym Lisem?