Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Bartosz Kapustka oficjalnie w Leicester City
Transfery

Bartosz Kapustka oficjalnie w Leicester City

Bartosz Kapustka został oficjalnie graczem Leicester City, Cracovia Kraków otrzyma za Kapustkę około 9 milionów euro, jednak oficjalna kwota przez żadną ze stron nie została opublikowana. Bartosz dzięki dzisiejszemu transferowi stał się drugim graczem Leicester City, wystąpi on w drużynie z King Power Stadium wraz z Marcinem Wasilewskim.

Kapustka zawodnikiem Leicester

Bartosz Kapustka z Leicester City podpisał pięcioletni kontrakt, dzięki czemu stał się najdroższym zawodnikiem który opuścił polską ekstraklasę. Zaledwie 19-letni gracz w Cracovii zaliczył już 60 występów, dodatkowo zadebiutował w Reprezentacji Polski, co na pewno wielu z nas mogło obejrzeć, kiedy to dobre występy Kapustki były na ustach wszystkich.

Transfer Kapustki do Leicester City był poruszany od kilkunastu dni, jednak dopiero dzisiaj został oficjalnie potwierdzony przez obie strony. Na pewno minie jeszcze trochę czasu, kiedy to Kapustka będzie pierwszym graczem Leicester, jednak zawodnik musi sobie zdawać sprawę że czeka go ciężka praca pod wodzą Claudio Ranieriego, który wymaga od swoich graczy ciężkiej pracy.