Home Transfery Bartosz Kapustka bliski Leicester City

Bartosz Kapustka bliski Leicester City

0
0
250
Bartosz Kapustka bliski Leicester City

Wszystko na to wskazuje że Bartosz Kapustka na dniach zostanie zawodnikiem Leicester City, Leicester i Cracovia Kraków już się dogadały, pozostaje tylko uzgodnienie indywidualnego kontraktu polaka ze swoim nowym klubem. Jeżeli transfer się potwierdzi, Kapustka zostanie drugim polakiem w składzie Leicester City, obok Marcina Wasilewskiego, który niedawno przedłużył swój kontrakt o kolejny rok.

Kapustka w Leicester

Od dłuższego czasu mówiono o zainteresowaniu Bartoszem Kapustką przez angielskie kluby takie jak Everton i Southampton, jednak w ostatnim czasie do walki o utalentowanego polaka włączył się Leicester, szczególnie że z klubem już prawie na pewno pożegna się Riyad Mahrez, a Kapustka może być dobrą alternatywą do linii pomocy, szczególnie że młody gracz obecnie grający w Cracovii, zagrał dobre spotkania podczas Euro 2016, reprezentując swój kraj z dobrymi skutkami na boisku.

O ile transfer się potwierdzi, Kapustka będzie najdroższym graczem w polskiej lidze, który przeniesie się do innego kraju, mówi się tutaj o kwocie 6,25 miliona funtów, które otrzyma Cracovia. Jednak według najnowszych doniesień, kwota 6,25 mln funtów została odrzucona i mówi się o ostatecznej kwocie 7,4 miliona funtów które Leicester będzie musiał zapłacić.

W ewentualnej walce o gracza liczy się jeszcze Borussia Dortmund, FC Koln i Ajax Amsterdam, jednak to Leicester jest obecnie liderem walki o gracza i konkretne kwoty proponowane przez klub z King Power Stadium, powinny szyczko zamknąć transakcję a my zobaczymy kolejnego polaka w Leicester.

Dodaj komentarz