Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Riyad Mahrez wyklucza przejście do PSG
Transfery

Riyad Mahrez wyklucza przejście do PSG

Skrzydłowy Leicester City, Riyad Mahrez wykluczył przejście do mistrza Ligue 1, Paris Saint Germain w najbliższym oknie transferowym, zawodnik dodał, że Paryż to jego miejsce jednak jak na razie nie ma potrzeby powrotu do Francji, dobrze czuje się w Anglii i tutaj zamierzy kontynuować swoją karierę piłkarską.

Riyad Mahrez na celowniku największych

Riyad Mahrez, który w niedziele został ogłoszony zawodnikiem roku w Anglii od dłuższego czasu łączony jest ze zmianą klubu, najwięcej mówi się o takich klubach jak: FC Barcelona, Arsenal Londyn, Manchester City, w ostatnich dniach pojawiła się kolejna informacja jakoby zawodnikiem interesowało się francuskie Paris Saint Germain, jednak na tą informację zawodnik bardzo szybko odpowiedział, twierdząc że do Francji na razie nie ma zamiaru wracać.

Mahrez dodał również, że nie jest nawet w żaden podekscytowany tym że interesuje się Nim klub PSG ponieważ nie bierze on na razie pod uwagę powrotu do Francji. Z drugiej strony zawodnik po raz kolejny podkreśla, że czuje się bardzo dobrze w Anglii i tutaj chciałby pozostać, to wstępnie dyskwalifikuje kluby z poza Anglii, w tym Barcelonę a otwiera drogę klubom angielskim w tym Arsenalowi Londyn, oczywiście o ile w ogóle Mahrez zdecyduje się na zmianę klubu.

Mahrez o zainteresowaniu PSG

Jak na razie nie chcę wrócić do Francji, Francja nie ma rdzo mnie podnieca, kocham piłkę Angielską i tutaj chcę pozostać. Paryż to Moje miasto, ale na razie nie zamierzam tam wracać. W Anglii rozgrywany jest twardy futbol, tutaj możesz trafić w twarz zawodnika a on nawet nie drgnie.

Do okna transferowego coraz bliżej, pewne jest to że i Riyad Mahrez i N’Golo Kante zaczną otrzymywać oferty od innych klubów, mówi się również o zainteresowaniu Vardym, Schmeichelem czy też Drinkwaterem, czy to są na razie plotki ? ciężko powiedzieć, na pewno okno transferowe będzie ciekawe, a kibice Lisów chcieliby aby ich gwiazdy zostały w klubie na kolejny sezon a Claudio Ranieri wzmocnił drużynę przed nadchodzącą przygodą w Lidze Mistrzów.