Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Bartosz Kapustka oficjalnie w Leicester City
Aktualności

Kapustka debiutuje w Leicester City

Bartosz Kapustka zadebiutował w barwaCh Leicester City podczas towarzyskiego meczu z FC Barceloną, mimo że Lisy przegrały z Blaugraną 4:2 to Kapustka może być zadowolony z debiutu.

Kapustka zagrał przeciwko Barcelonie

Dokładnie 3 sierpnia Bartosz Kapustka został oficjalnie ogłoszony graczem angielskiego Leicester City, stając się najdroższym graczem który opuścił ekstraklasę. Tego samego dnia dokładnie w 63 minucie spotkania FC Barcelona – Leicester City zobaczyliśmy jak Kapustka wchodzi na murawę, zastępując Albrightona. To przełomowy moment dla 19-letniego Kapustki, który teraz będzie walczył o miejsce w składzie u Claudio Ranieriego.

Co ciekawe, oprócz Kapustki na murawie znajdował sie inny Polak, Marcin Wasilewski, którego Ranieri wprowadził na murawę w 45 minucie.

Bartosz który do tej pory występował w Cracovii Kraków, kosztował Lisy około 9 milionów euro, a klub z King Power Stadium liczy na dalszy rozwój talentu gracza, który bardzo dobrze zaprezentował sie na Euro 2016.

Ranieri chwali Kapustkę

Bartosz to młody, szybki zawodnik. Dobrze się zaprezentował w swoim debiucie, miejmy nadzieje że szybko odnajdzie się w nowej drużynie.