Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Chelsea zaakceptowała ofertę Leicester za Loica Remy'ego
Transfery

Chelsea zaakceptowała ofertę Leicester za Loica Remy’ego

Chelsea Londyn przyjęła ofertę w wysokości 11,5 miliona funtów jaką złożył Leicester City za Loica Remy’ego, w najbliższych godzinach powinno się wyjaśnić czy francuz dołączy do drużyny Lisów, wszystko wskazuje że już niebawem zagra w Leicester.

Leicester szuka ciągle napastnika

Karuzela transferowa wokół nowego napastnika Leicester trwa w najlepsze, początkowo wszyscy skupiali się na zawodniku Sampdorii, był to Eder jednak wczoraj dołączył on do Interu Mediolan. Kolejny cel to napastnik CSKA Moskwa, Ahmed Musa, wczoraj natomiast pisaliśmy o jeszcze innym celu, którym był M’Baye Niang grający obecnie w AC Milan.

Remy na 99% przejdzie do Leicester city

Oczywiście od dłuższego czasu wiele się również mówiło o możliwości przejścia na zasadzie wypożyczenia Remy’ego w przypadku gdy do Chelsea dołączyłby Pato. Wczoraj Chelsea potwierdziła, że jej graczem został Pato co od razu wykorzystał Leicester składając ofertę, ostatecznie nie będzie to wypożyczenie tylko transfer definitywny w wysokości 11,5 miliona funtów, co będzie rekordem w Leicester City.

Niektóre źródła podają, że Leicester złożył konkretną opcję wypożyczenia Remy’ego z opcją pierwokupu jednak Chelsea odrzuciło tą ofertę, zgadzając się jedynie na transfer definitywny. Od razu Leicester złożył tez taką ofertę, aby szybko wykorzystać zielone światło dla zawodnika.