Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Jamie Vardy otrzyma ofertę nowego kontraktu
Aktualności

Jamie Vardy otrzyma ofertę nowego kontraktu

Leicester City w końcu postanowił przygotować nową ofertę kontraktu dla najlepszego strzelca drużyny, Jamie Vardy w ciągu najbliższych kilku tygodni ma otrzymać taką ofertę, władze Leicester chcą za wszelką cenę zatrzymać Vardego na King Power Stadium dlatego taka oferta jest konieczna.

Leicester obecnie rozgrywa drugi sezon z rzędu w Premier League, obecny sezon to nie tylko wysoka pozycja drużyna ale objawienie dwóch gwiazd o które chętnie powalczyłby niejeden klub, mowa o Vardym i Mahrezie, dwaj gracze rozgrywają znakomity sezon co przykuło zainteresowanie innych.

Jak już wiadomo Vardy jest kolejnym graczem Lisów w kolejce po lepszy kontrakt, w ciągu najbliższych tygodni klub ma oferować takie kontrakty swoim zawodnikom.

Vardy otrzyma sporą podwyżkę

Po podpisaniu ostatniego kontraktu w sierpniu 2014 roku, Jamie Vardy zarabia obecnie na King Power Stadium 40,000 funtów tygodniowo, jego reputacja od tego czasu gwałtownie wzrosła. Mimo że właściciele klubu w 2010 roku wprowadzili ścisłą kontrolę zarobków, uznano że Vardy zasługuje na podwyżkę za wspaniałą formę, która drużyna daje wielkie wzmocnienie na boisku.

Vardy rozgrywa znakomity sezon, pobił rekord Ruud van Nisterooya w liczbie meczów z rzędu ze strzeloną bramką, jest obecnie liderem strzelców Premier League, zaliczył w tym roku debiut w Reprezentacji Anglii, to wszystko kumuluje się i daje zawodnikowi szansę na lepszą płace.

Vardy kuszone przez kluby

Niektóre źródła donoszą o zainteresowaniu Chelsea Londyn, która bez problemu zapewniła by zarobki na poziomie 140,000 funtów tygodniowo, przy obecnych zarobkach zawodnika byłaby to ponad trzy razy większa wypłata, jednak żadna oficjalna oferta nie wpłynęła i miejmy nadzieję że nie wpłynie, a jak wpłynie zawodnik sam zdecyduje że woli zostać na King Power Stadium.

Mówi się również o Mahrezie, który również powinien w ciągu kilku tygodni otrzymać podwyżkę, przynajmniej wszystko na to wskazuje, w szczególności że gracz zapewnił o tym że pozostanie na King Power Stadium do końca obecnego sezonu.