Home Transfery Luis Hernandez zawodnikiem Leicester City

Luis Hernandez zawodnikiem Leicester City

0
0
167
Luis Hernandez zawodnikiem Leicester City

Luis Hernandez został graczem Leicester City, władze Lisów oficjalnie potwierdziły że zawodnik Sportingu Gijon dołączy na King Power Stadium od 1 lipca 2016 roku. 27-letni obrońca dołączy do Leicester City na zasadzie wolnego transferu, podpisując z Lisami czteroletni kontrakt.

Luis Hernandez trafi do Leicester City

Dzisiaj władze Leicester City potwierdziły to na co kibice czekali od kilku tygodni, a więc dołączenie utalentowanego gracza hiszpańskiego Sportingu Gijon do obecnego mistrza Anglii. Luis Hernandez którego kontrakt ze Sportingiem wygasa 30 czerwca zdecydował się nie przedłużać kontraktu z klubem, tylko przenieść się do nowego klubu, którym już niebawem będzie właśnie Leicester.

Luis Hernandez jest wychowankiem Realu Madryt, występował on w drużynie juniorów oraz drużynach Real Madryt C i Real Madryt B. W 2012 roku Luis przeniósł się do Sportingu Gijon w którym w pierwszej drużynie rozegrał 136 spotkań, w których zdobył jednego gola. Hernandez może gracz na pozycji środkowego obrońcy lub na pozycji lewego obrońcy, co na pewno jest plusem tego gracza.

Luis Hernandez za darmo w Leicester

W ostatnim sezonie Luis Hernandez walczył ze Sportingiem Gijon o utrzymanie w Primera Division, jednak taki status jego drużyny nie przeszkodził zawodnikowi w osiąganiu coraz lepszej formy, co na pewno przykuło uwagę innych klubów. Zawodnikiem interesował się już Leicester City w styczniu, jednak ostatecznie Claudio Ranieri nie pozyskał obrońcy, co w końcu udało siędzisiaj.

Dodaj komentarz