Home Aktualności Kasper Schmeichel przedłużył kontrakt

Kasper Schmeichel przedłużył kontrakt

0
0
114
Kasper Schmeichel przedłużył kontrakt

Kasper Schmeichel przedłużył kontrakt z Leicester City, podpisując z Lisami nowy pięcioletni kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2021 roku. To wspaniała informacja dla wszystkich związanych z Leicester, szczególnie że jeszcze niecały miesiąc temu mogliśmy spotkań wiele plotek, mówiących że golkipera Lisów chce pozyskać FC Barcelona.

Kasper Schmeichel z kontraktem do 2021 roku

29-letni reprezentant Danii i podstawowy bramkarz Leicester City, który z Lisami świętował niedawno zdobycie mistrzostwa Anglii, porozumiał się ze swoim obecnym klubem i tak dzisiaj oficjalna strona klubowa Leicester, opublikowała informacje o nowym kontrakcie Schmeichela. Utalentowany bramkarz, syn znanego wszystkim Petera Schmeichela związał się nowym kontraktem z Lisami, który będzie obowiązywał do czerwca 2021 roku.

Schmeichel dogadał się z Leicester

To była bardzo łatwa decyzja, nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu w barwach Leicester. Jestem zdecydowany na pozostanie na King Power Stadium, wiem że jest to odpowiednie miejsce dla Mnie, to miejsce w którym czuję się bardzo dobrze i chcę nadal pomagać Leicester w kolejnych latach. Kocham ten klub, od pierwszej minuty kiedy się tu pojawiłem.

220 to liczba spotkań w których barwy Leicester reprezentował Kasper Schmeichel. Kasper jest jednym z bardzo doświadczonych graczy Lisów, który z drużyną awansował do Premier League, będąc pewniakiem w drużynie najpierw prowadzonego przez Nigela Pearsona, a od ostatniego sezonu w składzie Claudio Ranieriego. Przypomnijmy, że Kasper do Leicester trafił w 2010 roku z Leeds United.

Dodaj komentarz