Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

50% szans na pozostanie Mahreza w Leicester
Aktualności

50% szans na pozostanie Mahreza w Leicester

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Riyad Mahrez pozostanie w Leicester City, według agenta zawodnika szanse na pozostanie wynoszą 50%. Agent Mahreza w jednej z dzisiejszej rozmów wypowiedział się na temat przyszłości zawodnika, nie przekreślając szans na pozostanie gracza u obecnego mistrza Anglii, jednak trzeba pamiętać, że okno transferowe skończy się dopiero z końcem sierpnia a przez ten czas wiele się może wydarzyć.

Riyad Mahrez na celowniku gigantów

Riyad Mahrez który w 2014 roku przeniósł się do Leicester City z francuskiego Le Havre za zaledwie 400 tysięcy funtów jest obecnie jedną z gwiazd Lisów, nic dziwnego że po zawodnika ustawia się długa lista klubów, jednak to nie zmienia faktu, że gracz może pozostać na King Power Stadium na kolejny sezon. W ostatnim czasie, Mahrez zdecydowanie podkreślił, że na pewno nie przeniesie się do Paris Saint Germain, natomiast wiadomo że graczem mocno interesuje się przede wszystkim Arsenal Londyn.

Agent Mahreza, Kamel Bengougam podkreśla, że zawodnik będzie rozważał propozycję ewentualnych przenosin, dodając że istnieje możliwość że latem Mahrez zmieni klub, ale nie jest to pewniakiem.

Agent Mahreza o transferze

Po tym jak Mahrez rozgrywa znakomity sezon, przyciągnął uwagę innych klubów. Zawodnik wywalczył z klubem Mistrzostwo Anglii a w następnym sezonie Lisy zagrają w Lidze Mistrzów. Oczywiście, jeżeli chodzi o grę w wielkim zespole na pewno rozważymy propozycję ewentualnego transferu. W obecnej chwili, jest 50% szans że Mahrez odejdzie i 50% szans że zostanie w Leicester.

Leicester na pewno będzie chciał utracić jak najmniejszą liczbę graczy, a słowa wiceprezesa klubu mocno dają do zrozumienia, że Leicester nie będzie sprzedawał graczy dla pieniędzy, w ostatnich dniach Aiyawatt Srivaddhanaprabha powiedział: „Nie jesteśmy zespołem, który będzie sprzedawał graczy dla pieniędzy”.

Oprócz spekulacji Mahreza, wczoraj jedna z gazet poinformowała, że Arsenal Londyn będzie chciał pozyskać N’Golo Kante, który oprócz Mahreza jest jednym z głównych celów transferowych europejskich gigantów. Arsenal który interesuje się Kante interesuje się również Mahrezem.