Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Leicester poznał rywali w Lidze Mistrzów
Aktualności

Leicester poznał rywali w Lidze Mistrzów

Do udanych można zaliczyć losowanie grup Ligi Mistrzów, Leicester City zagra w grupie G z FC Kopenhaga, Club Brugge i FC Porto, można śmiało powiedzieć że z takimi rywalami Lisy mogą powalczyć o wyjście z grupy, chociaż łatwo nie będzie. Pierwsze spotkanie Leicester zagra 14 września z Club Brugge, drugie spotkanie 27 września z FC Porto a trzeci mecz 18 października z FC Kopenhaga.

Leicester City zagra w Lidze Mistrzów w grupie G

Wszyscy kibice Leicester ciekawi z niecierpliwością na losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, na szczęście udało się i Lisy wylosowały w miarę równych rywali. Wyżej wspomnieliśmy o pierwszych pojedynkach w fazie grupowej, w fazie rewanżowej fazy grupowej Leicester zagra 2 listopada z FC Kopenhaga, 22 listopada z Club Brugge oraz na zakończenie fazy grupowej 7 grudnia z FC Porto.

Czy jest szansa na wyjście z grupy ? Oczywiście że jest, rywale nie są z najwyższej półki chociaż same spotkania się nie wygrają i Lisy będą musiały powalczyć. Drużynę wyżej wymienione już niejednokrotnie występowały w fazie grupowej Ligi Mistrzów, dzięki czemu mają większe doświadczenie. Lisy jak na razie obecny sezon zaczęły dosyć słabo, bo od porażki i remisu w lidze dlatego kibice z King Power Stadium czekają na wzrost formy przed nadchodzącymi meczami.