Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Luis Hernandez może trafić do Leicester City
Transfery

Luis Hernandez może trafić do Leicester City

Według doniesień serwisu Marca, Luis Hernandez jest dogadany z Leicester City aby już latem przenieść się do obecnego lidera Premier League. Obrońca Sportingu Gijon ma kontrakt ważny do końca czerwca dlatego Lisy mają dużą szansę aby pozyskać gracza na zasadzie wolnego transferu. Według niektórych doniesień gracz jest już dogadany z Lisami i na pewno od 1 lipca zasili klub z King Power Stadium, jednak tego jeszcze oficjalnie klub nie potwierdził.

26-letni Luis Hernandez graczem Sportingu Gijon jest od 2013 roku od tego czasu zagrał ponad 120 spotkań w barwach tego klubu, w obecnym sezonie trener Sportingu postawił na Luisa 30 razy i jest pewniakiem w składzie, chociaż drużyna Sportingu łatwo nie ma, gdyż walczy o utrzymanie w lidze.

Luis Hernandez o krok od Leicester City

Jeżeli doniesienia się potwierdzą to już w ciągu najbliższych godzin klub z King Power Stadium powinien potwierdzić pozyskanie 26-latka ze Sportingu Gijon na zasadzie wolnego transferu. Dzięki takim ruchom w niedrogi sposób, Leicester City może pozyskać dobrego obrońcę z Primera Division który swoją przygodę z piłką zaczynał w akademii Realu Madryt.