Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

Morgan: pokazaliśmy nasz charakter
Wypowiedzi

Po trudnym pojedynku z FC Porto, kapitan Leicester City, Wes Morgan wyraził ogromne zadowolenie z ciężkiej pracy jego kolegów, która przyczyniła się ostatecznie do wygranej Lisów 1:0. Wes miał ogrom pracy, jednak On jak i jego koledzy z boiska dawali z siebie jak najwięcej, co zostało nagrodzone kompletem punktów.

Dzięki wygranej nad FC Porto, Leicester City po dwóch kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów ma na swoim koncie komplet punktów i jest liderem grupy G. Wes Morgan jak i cała obrona we wtorkowym spotkaniu miała bardzo dużo pracy, szczególnie w drugiej połowie, jednak wszyscy spisali się bezbłędnie nie dając rywalowi stwarzać groźnych akcji.

Morgan zachwycony wygraną nad Porto

To była fantastyczna noc dla wszystkich związanych z Leicester City. Nasi kibice byli niesamowici, można było poczuć ogromne wsparcie z ich strony, ich energia dodała nam sił. To nie był łatwy mecz, jednak pracowaliśmy ciężko i odnieśliśmy wygraną. Wiedzieliśmy, że tak groźny rywal jak FC Porto nie da nam łatwej wygranej, musieliśmy o nią ciężko walczyć. Przeciwnik w drugiej połowie rozpoczął mocną ofensywę, która przetrwaliśmy dzięki dobrej grze obronnej.

Kapitan drużyny Lisów pochwalił również nowego kolegę z drużyny którym jest Islam Slimani. To właśnie Slimani zapewnił Lisom zwycięskiego gola, trafiając do bramki niegdyś jednego z głównych rywali poprzedniej drużyny w której występował a więc Sportingu Lizbona.

Morgan chwali Slimaniego

Slimani bardzo ciężko pracuje, potrafi przytrzymać piłkę i dobrze sobie radzi w grze w powietrzu. Jego mocną stroną są wykończenia strzałem głową, co już niejednokrotnie udowodnił. Slimani jest naszym mocnym atutem w ofensywie, sprawia że obrońcy drużyny przeciwnej mają wielkie problemy.