Leicester City Polska

Polska strona Leicester City Football Club

N'Golo Kante nie zagra przez około dwa tygodnie
Aktualności

N’Golo Kante nie zagra przez około dwa tygodnie

N’Golo Kante będzie pauzował przez dwa kolejne spotkania ligowe z powodu urazu ścięgna, taką informację przedstawił dzisiaj Claudio Ranieri, zawodnik nabawił się urazu podczas sobotniego meczu z Norwich City, młody zawodnik opuścił boisko w 70 minucie.

Z wstępnej diagnozy wynika, że Kante może nie zagrać w kolejnych dwóch spotkaniach ligowych przeciwko West Brom i Watford, to będzie pierwsza pauza Kante, jak na razie gracz wystąpił we wszystkich 27 spotkaniach Premier League w tym sezonie.

Ranieri o kontuzji N’Golo Kante

N’Golo Kante będzie pauzował przez dwa najbliższe mecze, mam nadzieję że tylko przez dwa mecze, bo uraz ścięgna jest dosyć poważny. Zawodnik grał przez cały sezon, dlatego przerwa może mu się przydać aby wrócić wypoczętym, chociaż wiadomo że uraz nie jest odpoczynkiem.

Oprócz Kante z urazem nadal zmaga się Matty James, natomiast do składu powrócił Jeffrey Schlupp, który pojawił się podczas spotkania z Norwich. Sezon obecnie wkracza w decydującą fazę dlatego każda kontuzja jest ciosem dla drużyny, która może walczyć o mistrzostwo ligi lub chociaż o rozgrywki europejskie.